Rezerwacje

Dzwonek hotelowy na klawiaturze komputera, z którego można dokonać rezerwacji pobytu.

W celu rezerwacji pobytu w naszym hotelu, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź bezpośrednio za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej.

Rezerwacji można dokonać do 12 miesięcy przed planowanym przyjazdem. W celu potwierdzenia rezerwacji wymagane jest podanie danych osobowych oraz karty kredytowej lub przelewu bankowego na 40% wartości całego pobytu.

Rezerwację last minute, tj. na okres krótszy niż 7 dni, można potwierdzić wyłącznie kartą kredytową lub za pośrednictwem natychmiastowego przelewu. W przypadku anulacji rezerwacji w terminie krótszym niż 3 dni robocze przed przyjazdem obciążymy Gościa opłatą w wysokości 1 noclegu.

Standardowy czas zameldowania w hotelu to godzina 14:00, a wymeldowania do godziny 12:00. Istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania się lub późniejszego wymeldowania za dodatkową opłatą w wysokości 50% stawki za 1 dobę hotelową.

Goście indywidualni jak i grupy prosimy o poinformowanie o ewentualnych dodatkowych wymaganiach dotyczących pobytu przed jego rozpoczęciem. Postaramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom, by zapewnić najwyższy komfort.

Zapraszamy do dokonania rezerwacji pobytu w Hotelu Amadeus w Krakowie! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy dodatkowych informacji.