O nas

Nasz hotel Amadeus powstał z wielkiej pasji do gościnności i dbałości o najwyższy komfort naszych gości. Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy gość może poczuć się wyjątkowo.

Właściciele hotelu Amadeus od zawsze marzyli o prowadzeniu własnego, butikowego hotelu, w którym do zaspokajania potrzeb gości podchodzi się z największą starannością i zaangażowaniem. Po latach ciężkiej pracy i wyrzeczeń marzenie to się spełniło. Umeblowaliśmy i wyposażyliśmy każdy pokój z dbałością o najmniejszy szczegół. Stworzyliśmy miejsce przytulne, eleganckie i przyjazne wszystkim gościom.

Nasz hotel Amadeus jest wynikiem pasji do gościnności i stworzenia miejsca, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo. Stawiamy na indywidualne podejście do gościa, poufałą obsługę i spełnianie nawet najbardziej nietypowych życzeń. Pragniemy, aby nasi goście czuli się jak w domu i chętnie do nas wracali.

Hotel Amadeus powstał z myślą o Państwu i dla Państwa.

Chcemy, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo, ale jednocześnie swobodnie. Wspólnie tworzymy najlepszy hotel w Krakowie, który zapewnia wytchnienie i luksus naszym gościom.

Zespół Hotelu Amadeus